Jeśli masz w sobie tyle radości, że chętnie zarazisz nią innych dołącz do naszej ekipy. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wesprą nas w różnoraki sposób. W Fundacji można robić wiele rzeczy m.in.

1. Wsparcie biura Fundacji

Powiedz nam kiedy i w jaki sposób możesz nam pomóc? My chętnie skorzystamy z Twojej pomocy m.in. przy redagowaniu apeli pomocowych, pracy biurowej, transporcie. Nie wymagamy byś była / był na miejscu, możesz z nami pracować zdalnie.

2. Zarażone radością imprezy, czyli wspieranie organizacji naszych eventów

Organizacja różnego typu imprez to dla nas wielka radość i przyjemność, ale również ogromna ilość pracy. Jeśli masz chwilę wolnego czasu chętnie przyjmiemy każdą formę pomocy i wsparcia. Wystarczą chęci i zapał do pracy. My odwdzięczymy się niesamowitą atmosferą i radością uczestników.

3. Pokaż nam swoją pasję, podziel się swoją wiedzą i umiejętnościami. Chętnie wykorzystamy Twoje doświadczenia w Fundacji

Każdy z nas ma jakiś talent, jakieś umiejętności. Potrafisz nasz zaskoczyć, to Fundacja jest miejscem dla Ciebie. Chętnie przy Twojej pomocy zorganizujemy szkolenia, warsztaty, zajęcia dla naszych podopiecznych.

4. Wsparcie rodziców dzieci niepełnosprawnych i innych potrzebujących

Po odbyciu odpowiedniego szkolenia chętni wolontariusze mogą pracować bezpośrednio z niepełnosprawnymi. Wspierając rodziców dzieci niepełnosprawnych i nie tylko. Niesiemy pomoc także dorosłym z różnymi ułomnościami. Wychodzimy naprzeciw mitowi jakim jest niepełnosprawność. Formy pomocy są różne od zabawy i spędzania wolnego czasu z dziećmi po pomoc rodzicom w codziennych obowiązkach. Czasem również nasi podopieczni potrzebują by zrobić im zakupy czy pomóc im wyjść na spacer.

Jedno jest pewne każda z tych osób otrzymując bezinteresowną pomoc zawsze odwdzięczy się uśmiechem.

[FORMULARZ] – kliknij i pobierz!